VİZESİZ GİRİŞ!

Adım Başı Para Kazanma ( Sweatcoin )

Selqet

Moderatör
Moderatör
Sweat Coin Nedir? Nasıl Kazandırır?
Her birimiz gün içerisinde işine, okuluna giderken adım atıyor. Sonunda adımlarınızın karşılık bulacağı ve sizlere para kazandıracağı gerçeğini söylesem ? Sweat Coin tıpkı Bitcoin benzeri bir sanal para birimidir. Cep telefonunuza indirdiğiniz uygulamasıyla birlikte para kazanmak için yapmanız gereken 3 şey var:
1- Adım atmak. işte bu kadar basit. Dikkat etmeniz gereken bazı noktalar var. Adımlarınızın düzenli ve doğru sayılmasını istiyorsanız açık alanda yürümelisiniz ve telefonunuzun konumunun açık olması gerekir. 1000 adım= 1 Sweat Coin
2- Sweat Coin' in sizlere günlük olarak tanıdığı reklamları izleyerek belirli miktarda para kazanabilirsiniz.
3- Arkadaşlarınızı davet ederek 5 Sweat Coin kazanabilirsiniz.

Güvenilir mi?
Uygulama tamamen ücretsizdir. İngiltere tabanlı olan uygulama tamamen güvenlidir. Hatta Nike, Samsung,İPhone gibi büyük markalardan sponsorlukları da bulunmakta. Üstelik dünya basınında da newyorktimes, dailymail gibi yerlerde övgülerle bahsedilmiştir.

Kazandığımız Nasıl Kullanabilirim?
Biriktirdiğiniz 20.000 Sweat Coin ile dilerseniz İphone 11 alabilirsiniz. -Bu teklifleri uygulama sizlere veriyor.- 13.000 SWeat Coine Nike'dan 500 Dolarlık alışveriş kazanabilirsiniz. Diyorsanız ki ben paramı nakit istiyorum. Yine 20.000 Sweat Coin'e 1000 dolarınızı hesabınıza aktarabilirsiniz.

6.79' luk güncel dolar kurundan hesap yapacak olursak
20.000 SWC = 1000 dolar yani 6790 TL bu durumda 1SWC= 0.34 TL

Uygulamayı indirmek ve arkadaşlarınızı davet etmek için: https://sweatco.in/hi/invatefriends

Soru sormak ve merak ettiğiniz konular için https://sweatcointurkiye.com
 
Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.
Üst